Fundacja NAUTILUS o Wylatowie


1 maja w wylatowskiej remizie strażackiej odbyło się spotkanie zorganizowane przez Fundację NAUTILUS- pierwsze spotkanie na temat piktogramów- kręgów zbożowych. 


Na salę dotarło kilkadziesąt osób, w zdecydowanej większości były to osoby spoza Wylatowa, związane z Fundacją.


Podczas spotkania przedstawiono zdjędcia wylatowskich piktogramów oraz kilka znaków ze świata, pokazano też kilkanaście rzekomo niezwykłych zdjęć, między innymi z Wylatowa, scenki z życia w „bazie Fundacji” podczas letniego pobytu w Wylatowie. Przybyłych gości poinformowano także o istnieniu raportu Nancy Talbott na temat Wylatowa oraz szczegółowego raportu na temat kamienia z Gołąbek, który według słów prezesa Fundacji Roberta Bernatowicza ma niezaprzeczalny związek z UFO. 


Na zakończenie pokazał on zdjęcia z tajemniczymi energiami, któe zostały sfotografowane przy jego osobie podczas wykładu w Chicago na temat tajemniczych zdarzeń, w tym także z Wylatowa. Jego zdaniem zawsze udaje się sfotografować w pobliżu jego osoby niezwykłe rzeczy podczas tego typu spotkań. Wywołał w ten sposób feerię fleszy aparatów skierowanych w jego kierunku. Według opinii prezesa Fundacji w tej chwili Wylatowo schodzi na margines niezwykłych wydarzeń, a zaczynają się liczyć wydarzenia związane także z jego osobą jak na przykład zdjęcia z Chicago.


Spotkanie w remizie trwało około 1,5 godziny.


 


 

Podziel się wiadomością: