Wszystkie drogi prowadzą do… Wylatowa

Kręgi zbożowe w Wylatowie wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Powstałą w tym roku dzięki inicjatywie państwa Filipczak wystawę fotografii odwiedzili zainteresowani z różnych stron świata.

Swój wpis w Księdze Wylatowskiej (znajdującej się właśnie na wspomnianej wystawie) złożyli między innymi goście z USA, Włoch, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Francji. Okazuje się, że zjawisko to wzbudza ciekawość osób w różnym wieku. Najstarsi, którzy w swoim życiu widzieli już niejedno z fascynacją przyglądali się kręgom, zaś najmłodszą zwiedzającą wystawę była trzynastodniowa Zosia.

Wylatowską Wystawę swoją obecnością uatrakcyjnili przedstawiciele poszczególnych mediów radia i telewizji: TVP3 Bydgoszcz, TV Gniezno, TVN, Polsat, Radio PIK, Radio Merkury, Radio Białystok, Radio i Telewizja Toruń, a także RTL, HTB i BBC. Przedstawicieli prasy nie sposób wszystkich wymienić, było ich naprawdę wielu.

Dnia 25 sierpnia 2004 r. wystawę również zwiedził Maciej Orłoś, dobrze nam znany prowadzący z programu informacyjnego „Teleexpress”.

Wszystkim, którzy odwiedzili wystawę oraz tym, którzy upamiętnili swoją obecność wpisem w Księdze Wylatowskiej Serdecznie Dziękujemy!

A twórcom wystawy jeszcze raz gratulujemy wspaniałego pomysłu!

Podziel się wiadomością: