Agencja Pocztowa w Wylatowie – czy to już koniec 88-342?

Wygląda na to, że Poczta Polska nie uzyska zgody na ewentualne zamieszczanie piktogramów na znaczkach pocztowych. Dlaczego?

W ostatnich dniach zamknięto Urząd Pocztowy w Wylatowie, a uruchomiona została Agencja Pocztowa przy Punkcie Aptecznym. I nie wzbudzałoby to większych kontrowersji, gdyby nie fakt, że Poczta Polska zrobiła to po prostu „po cichu”.

Do dnia dzisiejszego nie wszyscy mieszkańcy nawet o tym fakcie wiedzą i mało tego, jest wielce prawdopodobne, że Wylatowski kod 88-342 to już historia – wynikałoby to z tablicy zamieszczonej przy nowootwartej Agencji Pocztowej (obiecujemy tę sprawę szybko wyjaśnić).

A wystarczyłoby pismo przesłane do mieszkańców o zaistniałych zmianach  – czy to tak wiele? Widać, że oszczędności w Poczcie Polskiej są bardzo poważnie traktowane i nie marnuje się papieru na doinformowanie swoich klientów! Szkoda.

Szkoda także, że wioska nasza dzięki znanym już  w całym kraju i poza jego granicami Piktogramom  miała, w założeniach się rozwijać, zamiast tego się uwsteczniła.

Podziel się wiadomością: