I Festiwal UFO

W sobotę odbył się I Festiwal UFO, impreza zorganizowana przez Fundację Rozwoju Regionów i Przedsiębiorczości oraz Grupę FALCO.

I Festiwal UFO rozpoczęty

Od południa można już było skorzystać z różnych atrakcji przygotowanych na plaży, np. przejażdżki rowerem wodnym czy na bananie ciągniętym za motorówką.

Jednak głowna część festynu rozpoczęła się o godz. 18:00 na boisku sportowym, wokół którego rozmieszczone były różne stoiska. Dzieci mogły bawić się w dmuchanym zamku, można było


Akrobacje w powietrzu

postrzelać na strzelnicy, wykonać „test na pilota”, a wpóźniejszych godzinach także skorzystać z przelotu balonem. Przez cały czas ze sceny przygotowanej przez radio GRA dobiegała muzyka.

Bawiących się ludzi często zaskakiwali przelatujący nisko nad głowami motoparalotniarze, których popisy w powietrzu niekiedy zapierały ludziom dech w piersiach.


Scena radia GRA

O godzinie 21:00 rozpoczęła się dyskoteka. Na scenie doskonale spisał się DJ MARTINEZ. W międzyczasie trawę przed sceną zwilżyli strażacy z PSP w Mogilnie.

O północy odbył się pokaz sztucznych ogni, który był jedną z niespodzianek imprezy. Kolejną niespodzianką był zaaranżowany przelot UFO. Uwagę, bawiących się w rytm muzyki DJ MARTINEZa,DJ MARTINEZ w akcji

ludzi przykuły dwa jasne obiekty
świetlne poruszające się po niebie. Okazało się, że byli to motoparalotniarze z racami.


Pokaz sztucznych ogni

Dyskoteka zakończyła się po godzinie 2 w nocy. NA imprezie bawiło się kilka tysięcy ludzi.


Niewątpliwie tego typu zabawy nie było w Wylatowie nigdy.

Podziel się wiadomością: