Czy UFO wróci do Wylatowa?

Ufolodzy z całego kraju już po raz szósty spróbują wyjaśni?, kto lub co stoi za powstawaniem piktogramów w Wylatowie


Tajemnicze kręgi w zbożu po raz pierwszy pojawiły się na polach w Wylatowie w 2001 r. Odtąd co roku do wioski na granicy Wielkopolski i Kujawsko-Pomorskiego zjeżdżają ufolodzy, by wyjaśni? fenomen pojawiających się każdego lata piktogramów.


Tegoroczną akcję zainaugurowano na konferencji prasowej. – To będzie największa na świecie akcja monitorowania piktogramów i UFO! – zapowiadał Janusz Zagórski z Wrocławia, przedstawiając swoją drużynę. To m.in. dr Jan Szymański, niezwiązany obecnie z żadną uczelnią naukowiec, Roman Tabaka, fachowiec od łączności i elektroniki, i Irek Krokowski, badacz nieznanych zjawisk, który w noc poprzedzającą konferencję przeżył w Wylatowie kontakt z obcą siłą. – Zobaczyłem na niebie rozbłyski. To była demonstracja Obcych. Dwóch świadków ze mną było, udało mi się wszystko nagra? – opowiadał Krokowski. – Wróciliśmy do bazy i położyliśmy się spa?. Nagle zacząłem się dziwnie czu?, w głowie słyszałem przerażający, wibrujący dźwięk. Wyszedłem na zewnątrz, a wokół mojego malucha unosiła się jakaś mgła energii!


Pola będą monitorowane przez kamery (to, co rejestrują, można ogląda? na stronie www.ufotv.pl) i noktowizory. Kiedy pojawią się piktogramy, ich zdjęcia zamieści strona wioski – www.wylatowo.pl.


Podziel się wiadomością: