Ślubowanie i pasowanie na uczniów.

24 października 2006r. w Szkole Podstawowej im. Jana Kochanowskiego w Wylatowie odbyła się uroczystoś? ślubowania i pasowania dzieci z klasy I na uczniów szkoły z udziałem rodziców.


Przed ślubowaniem uczniowie klasy I przygotowani przez wychowawczynię Elżbietę Pospychała przedstawili krótki program artystyczny. Pierwszoklasiści ubrani byli w piękne kolorowe czapki żaka, które wykonali rodzice. Po złożeniu ślubowania na sztandar szkoły, uczniowie zostali pasowani wielkim piórem na uczniów przez panią dyrektor mgr Katarzynę Łaniecką, a następnie podpisali się na akcie ślubowania odciskając swój kciuk. W uroczystości wzięła też udział przewodnicząca Rady Rodziców pani Henryka Miedzińska, która złożyła dzieciom życzenia i wręczyła drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców. Również uczniowie klasy II i III obdarowali pierwszaków drobnymi prezentami. Całą uroczystoś? prowadziła przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Drelak.


W poczet uczniów Szkoły Podstawowej w Wylatowie przyjęto 17 pierwszoklasistów:

Magdalenę Bubak, Remigiusza Grabowskiego, Patryka Janika, Patryka Koperskiego, Eryka Kozaka, Julitę Krawczyk, Mateusza Kurasa, Marcina Lalkę, Weronikę Lisiecką, Karolinę Petla, Beatę Radszajd, Artura Skorupińskiego, Angelikę Sowińską, Justynę Sucholas, Agatę Szczepankiewicz, Natalię Topolską, Justynę Węgrzyn.

Podziel się wiadomością: