Rozwiążą zagadkę UFO przy grochówce

Przedstawiciele organizacji ufologicznych i inni pasjonaci wyjaśniania zjawisk dotąd niewyjaśnionych spotkają się 5 maja w Emilcinie na Lubelszczyźnie. Będzie to Pierwszy Ogólnopolski Piknik Ufologiczny.


Właśnie w Emilcinie 29 lat temu doszło do najbardziej znanego dotąd w Polsce spotkania z przedstawicielami obcej cywilizacji. By upamiętnić to wydarzenie stanął tu już prawdopodobnie pierwszy w Europie pomnik UFO. A z okazji przypadającej w maju kolejnej rocznicy tym razem zaplanowano piknik.


Organizatorzy to władze miasta Opola Lubelskiego i Fundacji Nautilus. Zapowiadają dyskusje i spotkania z przedstawicielami organizacji ufologicznych oraz prezentacje archiwalnych i nowych filmów o UFO w Emilcinie. Atrakcją spotkania 5-go maja będzie też „kosmiczna grochówka”.

Źródło: onet.pl


Nasz komentarz:

Rzeczywiście wydarzenia emilcińskie z 1978 roku zapisały się na kartach ufologicznej historii nie tylko w skali Polski, ale i świata. Jednak to co wyprawia z nimi ostatnio Fundacja Nautilus woła o pomstę do nieba. Nie można tego inaczej ująć.

Szkoda tylko, że jej działania kojarzone są z polską ufologią, która odcina się od takich działań.


Poza tym piknik ufologiczny odbywał się już niejeden.

Podziel się wiadomością: