Laureaci już znani

Znamy już laureatów konkursu na najlepiej udekorowany dom w Wylatowie.

Komisja dokonywała wyboru w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia w godzinach 22-24. Laureaci zostaną o zwycięstwie poinformowani osobiście w ciągu miesiąca, wtedy też otrzymają nagrody, a zdjęcia domów zostaną zamieszczone w galerii.
Jak od kilku już lat mieszkańcy Wylatowa z dekoracjami postarali się bardziej od mieszkańców innych okolicznych wsi, a zapewne także od mieszkańców Mogilna. Jednak ilość dekoracji w porównaniu z latami minionymi spadła co zapewne wynika z rosnących cen energii elektrycznej.

W samym Wylatowie zdecydowanie wyróżniają się domy na os. Piastowskim, gdzie ilość dekoracji robi pozytywne wrażenie. Podobnie sytuacja wygląda w okolicy kościoła. Na tomiast zdecydowanie najgorzej przedstawia się ulica Chabska, gdzie udekorowane jest co najwyżej kilka domostw.

 
W bieżącym roku nasz konkurs z tak skromnymi nagrodami zapewne nie przyczynił się do wzrostu ilości dekoracji. Jednak mamy nadzieję, że z roku na rok będzie zyskiwał na atrakcyjności, a Wylatowo w okresie świątecznym będzie coraz piękniejsze.

Podziel się wiadomością: