O UFO i agroglifach na Pyrkonie

Z przyjemnością pragniemy poinformować o terminie prezentacji Poznańskiej Grupy Ufologicznej i Andrzeja Kraśnickiego na organizowanym w Poznaniu w dniach 28-30 marca Pyrkonie.

Z przyjemnością pragniemy poinformować o terminie prezentacji Poznańskiej Grupy Ufologicznej i  Andrzeja Kraśnickiego na organizowanym w Poznaniu w dniach 28-30 marca Pyrkonie (www.pyrkon.pl).
 
Zostaną one zaprezentowane pierwszego dnia imprezy – w piątek 28 marca o godzinach:
18.00 – UFO – Historia, badania, hipotezy – Zygfryd Świerkowski
19.00 – UFO – Grawitacja i podróże międzygwiezdne – Andrzej Kraśnicki 
 
PyrkonCałość programu konwentu dostępna będzie pod koniec tygodnia na stronie internetowej imprezy. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z jego zawartością, gdyż zawierać będzie bardzo wiele różnorodnych i bardzo ciekawych działów – 9 sal prelekcyjnych, dwa budynki, trzy dni imprezy… Każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.
 
Wraz z Organizatorami zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych nie tylko tematyką ufologiczną. Informacje o akredytacji, umiejscowieniu i noclegach znaleźć można na stronie imprezy w dziale „Pyrkon”.

Przygotowana przez Zygfryda Świerkowskiego prelekcja będzie miała charakter przeglądowy i obejmować będzie wiele aspektów związanych z długoletnimi badaniami.
Zawierać będzie następujące elementy: 1. Keneth Arnold, George Adamski, Roswell –1947
 2. UFO na malowidłach sakralnych
 3. UFO w starożytności
 4. UFO w biblii
 5. UFO podczas II w. Światowej
 6. Projekty badawcze
 7. Organizacje ufologiczne na świecie
 8. Przegląd obserwacji (zdjęcia) w latach 1987-2007
 9. Zdjęcia „ufonautów”
 10. Organizacje ufologiczne w Polsce
 11. UFO w Polsce
 12. Przykłady raportów sporządzonych przez PGU
 13. Okaleczenia zwierząt a UFO
 14. Wzięcia
 15. Fale UFO i statystyki
 16. Agrosymbole
 17. Przegląd hipotez
 18. UFO a New World Order
 19. Nowe trendy w ufologii, ufologia wczoraj i dziś

Do prezentacji PGU przyłączy się także Andrzej Kraśnicki oferując temat „UFO, grawitacja i podróże międzygwiezdne”.  

 

Wykład dla zainteresowanych odpowiedzią na pytania: Jaki napęd mają obiekty UFO, że potrafią wykonywać tak niesamowite manewry, przeczące prawom fizycznym obowiązującym w naszym świecie? Pojawiają się nagle znikąd,  potrafią zawisnąć nieruchomo, gwałtownie przyspieszyć do ogromnych prędkości, skręcić nagle pod kątem prostym i w końcu nagle zniknąć nam z oczu.


Jedynie silniki grawitacyjne umożliwiają takie ewolucje. Grawitacja, jedyna istniejąca wokół nas siła przyrody nie jest, jak dotychczas,  opanowana przez człowieka.Jest jedynym fenomenalnym zjawiskiem przyrody zdolnym przenikać do innych światów i wymiarów. Może otworzyć ludziom drogę do gwiazd, bramę do innych światów, zmienić kierunek rozwoju naszej cywilizacji. Cudowne, niesamowite – to, co dziś jest bajką – jutro może się stać się realną rzeczywistością ! Więcej na ten temat znajdziecie pod adresem www.grawitacja.org, do odwiedzenia którego serdecznie Was zapraszamy.

 

Oba wystąpienia będą czasowo ze sobą powiązane i sygnowane nazwą Poznańskiej Grupy Ufologicznej.

 

Tekst na podst. Serwisu PGU

 

Oczywiście nas tam także nie zabraknie.

Podziel się wiadomością: