Jesteśmy najlepsi w regionie

Według najnowszego rankingu stron www Stat24.pl jesteśmy najczęściej odwiedzaną stroną w regionie ziemi mogileńskiej.

www.stat24.com
Nowy layout strony www
Od ponad tygodnia działa nowa wersja strony www.wylatowo.pl.
Od tego też czasu strona nasza jest monitorowana przez system Stat24.pl i uczestniczy w rankingu stron WWW.
 
Prócz zachowania dotychczasowych treści w nowej oprawie graficznej pojawiło się też wiele nowości.
 
Turystyka
Jedną z nich jest dział „TURYSTYKA”, którym zamieszczane są opisy ciekawych miejsc w szeroko rozumianej okolicy Wylatowa: od punktu widokowego w Dusznie i ruin posiadłości rodziny Waldorffów w Rękawczynie po Mysią Wieżę w Kruszwicy i Sanktuarium w Licheniu. W dziale tym będą też zamieszczane trasy rowerowe zaczynające się w Wylatowie, spływy kajakowe oraz okoliczne kąpieliska.
 
Dołącz do nas
Uruchomiona została możliwość zamieszczania artykułów przez mieszkańców Wylatowa i inne zainteresowane osoby. Wystarczy skorzystać z opcji „dołącz do nas”, wypełnić formularz i korzystając z dalszych instrukcji zamieścić artykuł. Najlepsi i najaktywniejsi autorzy będą nagradzani.
 
Interaktywność
Wraz z nową wersją pojawiła się także sonda oraz galerie z możliwością oceny najlepszych zdjęć. Natomiast na czacie prowadzone będą dyżury, w czasie których internauci będą mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące pytania lub przekazać swoje cenne uwagi. Od czasu do czasu mamy nadzieję zapraszać na czat specjalnych gości.
 
Utworzono także działy ogłoszenia, z możliwością nieodpłatnego zamieszczania swoich ogłoszeń wraz z fotografią, oraz noclegi i firmy, w których również można bezpłatnie dodawać swoją ofertę.
 
By ułatwić internautom odszukanie działów interaktywnych, oznaczone zostały one czerwoną grafiką.
 
Reklama
Jest jednak także możliwość skorzystania z płatnych usług. Oferujemy płatne reklamy, domeny www.firma.wylatowo.pl z miejscem na serwerze oraz adresy email firma@wylatowo.pl lub nazwisko@wylatowo.pl. Zainteresowanych prosimy o kontakt na adres e-mail: drelak@wylatowo.pl lub piekut@wylatowo.pl.
 
 

Nowe logo wylatowo.pl

Logo wylatowo.pl
Strona okraszona została nowym logo nawiązującym do słynnych wylatowskich piktogramów a szczegółowe informację o logotypie są opisane w dziale identyfikacja wizualna (CI).
 
Mamy nadzieję, że dzięki nowej wersji strona Wylatowa stała się bardziej przejrzysta i pozwoli zaspokoić potrzeby czytelników w większym zakresie niż dotychczas a promocja wyjątkowej miejscowości jaką jest z pewnością Wylatowo będzie bardziej skuteczna.
 
Uwaga! Od dnia 1 czerwca 2009 strona wylatowo.pl nie jest już monitorowana przez Stat24.pl – powodem jest ukazywanie się reklam na naszej stronie.

Podziel się wiadomością: