Festyn rekreacyjno – sportowy

Przedszkolaki z Wylatowa występowały na festynie.

Festyn zorganizowany w ramach zadania publicznego „Sport to zdrowie” z dotacji Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, przy współpracy z Urzędem Miejskim w Mogilnie i zaangażowaniu Stowarzyszenia Rozwoju Wsi „Promyk Nadziei” w Żabienku, wspólnie z sołtysem i Radą Sołecką, na czele z prezesem Barbarą Lech.


Były występy dzieci z przedszkola z Wylatowa, konkursy sportowe z nagrodami, kiełbaska z grilla, mecze piłki siatkowej i nożnej. W konkursach czołowe miejsce zajęli: Mateusz Pietrzykowski i Zosia Dziuba, Eryk Pietrzykowski i Sandra Płotalska, Jakub Krzyżan i Agata Górna, Marta Sielska i Arek Mazurek, Andrzej Gładych, Agnieszka Bubak i Kamil Mazurek.

 foto_art/[773]przedszkole_dzieci02_190_143.jpg foto_art/[773]przedszkole_dzieci01_190_143.jpg
Przedszkolaki z Wylatowa
 

Sponsorzy

 

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Urząd Miejski w Mogilnie, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Miejskim w Mogilnie, Członek Zarządu Woj. Kuj.-Pom. w Toruniu Bartosz Nowacki – Patronat Honorowy, Radny gminy Mogilno Paweł Molenda, Radny gminy Mogilno Stanisław Grela, „CHEMIROL” – Iwona Boruch z Mogilna, „PREM-VIT” – Róża i Piotr Frątczakowie z Inowrocławia, Transport i skup zwierząt – Marta i Sylwester Woźnieccy z Żabienka, Transport i skup zwierząt – Elżbieta i Sławomir Kuś z Żabienka, przedstawiciel TUW Henryk Filipek z Żabienka, Provimi Polska – Jadwiga i Leszek Nawroccy z Żabienka, sklep „ROL-CHEM” – Magdalena i Rafał Popek ze Strzelna, sklep „ROL-CHEM” – Alina i Henryk Baranowscy z Mogilna, „NOV-BUD” – Nowakowscy z Mogilna, „MAJSTER” – Andrzej Kaczyński z Mogilna, Przewodnicząca KGW w Żabienku Stanisława Żywczewska

 

Puchary ufundowali:

 

Członek Zarządu Woj. Kuj.-Pom. w Toruniu Bartosz Nowacki, Burmistrz Mogilna Leszek Duszyński, Starosta Mogileński Tomasz Barczak, Prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego w Mogilnie Paweł Molenda.

 

Źródło: www.mogilno.pl

Podziel się wiadomością: