Muzyczne pożegnanie lata

Dużo zabawy i klasyczny rock, to pakiet rozrywki przygotowany na pożegnanie wakacji. Gwiazda wieczoru to zespół „Wild Thing”, prezentujący przeboje lat 60 i 70-tych.


foto_art/[835]plakat_pozegnanie_lata_190_267.jpg
Plakat imprezy

Pożegnanie lata już w najbliższą sobotę na Barka Cafe w Mogilnie. Początek imprezy o godzinie 16:30. Na przybyłych czeka moc muzycznych atrakcji. Będą też konkursy, zabawy i mocna dawka rocka.

W odróżnieniu od ubiegłych lat, kiedy to na zakończenie wakacji bawiła się tylko młodzież, tym razem postanowiliśmy zachęcić do wspólnej zabawy wszystkich mieszkańców. Mam nadzieję, że ten repertuar trafi w muzyczne gusta zarówno tych najmłodszych, jak i tych nieco starszych – mówi współorganizator imprezy Jan Szymański, dyrektor Mogileńskiego Domu Kultury.


Wild Thing to powrót do korzeni starego, dobrego rocka. Repertuar zespołu pozwala rozgrzać parkiety wszystkich koncertów, na których unosi się duch Elvisa, The Beatles, Garyego Moora, Led Zeppelin, The Doors, czy Rolling Stones.


Reakcje ludzi przeszły najśmielsze nasze oczekiwania, co było motorem do dalszej pracy – mówi gitarzysta Andrzej Szenajch, wcześniej znany z szarpania strun w takich zespołach jak: Hammer, Lost Boyz, czy Angel Dark.


O godz. 19 zaplanowano występ zespołu Menace z Gniewkowa. Imprezę zakończy muzyczny wieczór z DJ-em.


Współorganizatorami koncertu są Mogileński Dom Kultury i Barka Cafe. Patronat medialny sprawuje Express Inowrocławski oraz portale Mogilno24.pl i iMogilno.pl. [PK]

Podziel się wiadomością: