UFO nad Poznaniem – szokująca relacja świadków

Deserowy przegląd prasy. UFO porwało 5-osobową rodzinę z Kujaw i… wypluło w centrum Poznania – ujawnia kosmiczną historię „Fakt”. Specjaliści, do których zwrócił się tabloid, twierdzą, że relacja jest jedną z najbardziej wiarygodnych. Jesteśmy przerażeni…

Historia opisana przez „F” wydarzyła się w okolicach Komornik pod Poznaniem, po północy. Ciepła, letnia noc. Rodzina Kolińskich z Trzemeszna na Kujawach jechała pustą szosą, gdy TO się stało.
 
Niezidentyfikowany obiekt latający pojawił się nagle: nadleciał z iście kosmiczną prędkością i zawisł nad samochodem Kolińskich. – Wiedzieliśmy, że to nie jest coś, co stworzyła ludzka ręka – opowiedział „Faktowi” wstrząśnięty pan Stanisław.
 
Potem było już tylko gorzej. Pozostali członkowie rodziny nadal są w takim szoku, że boją się o tym opowiadać. – Jakby ktoś lub coś nie pozwalało im o tym wspominać – sugeruje działanie obcych sił gazeta.
 
Latający spodek rzucił się w szaleńczą pogoń za przerażoną rodziną. Nie pomogły wysiłki pana Stanisława – UFO dopadło toyotę Kolińskich już po kilku sekundach. Co było potem? Nikt tego nie wie. – Nieznana siła wessała ich razem z autem do kosmicznego statku, a potem wypluła w samym centrum Poznania – tak wydarzenie opisuje brukowiec.
 
Pan Stanisław ma dziurę w pamięci. Nie ma też żadnych śladów na ciele. Co zatem UFO zrobiło Kolińskim? Być może hipnoza pomoże rozwiązać zagadkę „i wydobyć z ich pamięci to, co chcieli wymazać obcy…”
 
Naszym czytelnikom doradzamy zatem ostrożność w czasie wakacyjnych podróży. Sezon na UFO w pełni…


 

Źródło: Gazeta.pl

Podziel się wiadomością: