Internet jest wszędzie!

Już od 28 zł miesięcznie stały nielimitowany dostęp do internetu w Wylatowie i okolicy.

Najdłużej działająca sieć bezprzewodowa w regionie AdWa Internet oferuje stabilne łącze internetowe. Przekonaj się jak szybko, a przede wszystkim tanio, można korzystać ze światowych zasobów sieci Internet! Nad stabilnością łączy, firma WAWER czuwa 24 godziny na dobę prowadząc monitoring wszystkich punktów mających wpływ na pracę usługi.

 
foto_art/[841]adwazas_190_138.jpg

Mapka regionu z zaznaczonymi polami zasięgu nadajników. Zasięg można sprawdzić BEZPŁATNIE. Wystarczy SMS na numer 0-502 688 999 z podaniem imienia, nazwiska i adresu.

 

Zaznaczony promień nadajnika wynosi 2 km. Może się zdarzyć tak, że zasięgu nie będzie nawet w odległości 1 km, gdy przeszkodą będzie np drzewo. Zasięg 2 km można uzyskać jedynie przy pełnym kontakcie wzrokowym nadajnika z odbiornikiem i przy braku jakichkolwiek przeszkód po drodze.

Usługa dysponuje Automatycznym Biurem Obsługi Klienta pod numerem 0-52 569 99 99, gdzie można dowiedzieć się wszystkich informacji o usłudze i połączyć się z konsultantem.

 

Kontakt z administratorem sieci jest również dostępny przez całą dobę pod wyżej wymienionym numerem, a kiedy już posiadamy dostęp do Internetu i pojawił się jakiś problem z usługą, średni czas podjęcia interwencji to zaledwie 30 minut od zgłoszenia.

 

Chcesz na bieżąco śledzić informacje naszego serwisu Wylatowo.pl? Zachęcamy do skorzystania z usługi AdWa Internet firmy WAWER lub odwiedzić firmową kawiarenkę internetową w Mogilnie przy ulicy Dworcowej 10. Na stronie www.wawer.info znajdują się szczegółowe informacje dotyczące bezprzewodowego internetu.

 

 

Artykuł sponsorowany

Podziel się wiadomością: