Poznańska Grupa Ufologiczna zaprasza!

Po wakacyjnej przerwie Poznańska Grupa Ufologiczna wraca do cyklicznych spotkań Klubu Popularyzacji i Badań Nieznanych Zjawisk.

foto_art/[844]pgu_logo[t].jpg

 

Spotkania odbywają się, jak zwykle, w każdy drugi piątek miesiąca od godziny 17:00 w Osiedlowym Domu Kultury Jagiellonka (os. Jagiellońskie 121, Poznań).

 

Pierwsze spotkanie po wakacyjnej przerwie już w najbliższy piątek. Środowisko ufologiczne wydaje się być przesycone nieustannymi doniesieniami o UFo, dlatego najbliższy cykl spotkań będzie poświęcony próbom sklasyfikowania tego zjawiska. Oczywiście z pewnością nie zabraknie także tematyki wylatowskich niewyjaśnionych zjawisk. Zapraszamy!

 

Poznańska Grupa Ufologiczna zaprasza także do odwiedziania swojej strony internetowej www.pgu.poznan.pl , na której powstanie nowy dział „Odkrywamy tejamnice” zawierający artykuły Mariusza Fryckowskiego,a  dotyczący nieznanych tajemnic historii Świata, głównie z czasów III Rzeszy.

 

Przypominamy, że na stronie internetowej PGU istanieje dział „Archiwum”, którego pomagamy redagować. W dziale tym zamieszczane są doniesienia o przypadkach obserwacji UFO z lat 1945 – 1980.

Podziel się wiadomością: