Ministerstwo obrony ujawnia prawdę o UFO

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy są pewni, że UFO istnieje, a ich twierdzenia są przyjmowane z pobłażaniem.

Ministerstwo Obrony Wielkiej Brytanii opublikowało właśnie w internecie akta z zeznaniami świadków, którzy spotkali kosmitów.
 
W ciągu następnych czterech lat Ministerstwo Obrony planuje opublikowanie jeszcze dwustu podobnych akt.
 
Odnajdziemy więc mnóstwo świadectw naocznych świadków UFO, dokładne relacje spotkań z kosmitami wraz z datami, miejscami i szczegółowymi opisami tego co widzieli. Możemy przyjrzeć się przedmiotom, statkom kosmicznym i samym kosmitom gdyż teksty są bogato ilustrowane.
 
Historie niesamowite
 
Historie, które zawierają ujawnione akta, z pewnością nie należą do przeciętnych. Jedna z nich dotyczy lotu samolotu Alitalii, który w 1991 roku o mały włos nie zderzył się ze statkiem kosmicznym.
 
Pośród świadectw odnajdziemy również relację pilota amerykańskich sił powietrznych, który dostał rozkaz zestrzelenia UFO. Pilot przelatywał właśnie nad Południową Anglią, kiedy jego radar wykrył statek kosmiczny.
 
Jeszcze bardziej niesamowita jest opowieść 73-letniej kobiety, która twierdzi, że w 1983 roku została zabrana na pokład statku kosmicznego w Basingstoke Canal w Aldershot.
 
Inna mieszkanka Anglii utrzymuje, że tak naprawdę pochodzi z Syriusza, a jej statek kosmiczny, wraz z kilkoma innymi osobami na pokładzie, rozbił się w Brytanii podczas drugiej wojny światowej.
 
Głos ekspertów
 
Eksperci zajmujący się UFO mówią, że ujawnienie tych akt rzuca nowe światło na sprawę kosmitów.
 
– Archiwa Państwowe zrobiły świetną robotę. Teraz każdy można zerknąć na materiał źródłowy – rzeczy, które przybywają do Ministerstwa Obrony każdego dnia i przyjąć własną opinię na ten temat – mówi doktor David Clarke z Sheffield Hallam University.
 
Źródło: tvn24.pl
 

 
Od Redakcji: Wygląda na to, że coś w tematach ufologicznych zaczyna się dziać ciekawego skoro stosowne ministerstwa róznych krajów zaczynają puszczać takie informacje, informacje odwracające uwagę od istotnych problemów ufologicznych, a także informacje osmieszające problematykę obecności UFO jak np. wspomniana kobieta utrzymująca, że pochodzi z Syriusza.
Jedynym pozytywnym faktem jest to, że nie podważa się już istnienia UFO, niezależnie od tego co kryje się za tym zjawiskiem.
 
Jednak nadal wiele pozostawia do życzenia nastawienie mediów, chociażby jednoznaczne wiązanie UFO z „kosmitami”.

Podziel się wiadomością: