UFO „towarzyszy nam od 1947 roku”

Według brytyjskiego eksperta UFO nie tylko istnieje, ale „towarzyszy nam od 1947 roku”.

Wydawca magazynu na temat UFO Philip Mantle opowie o swoich odkryciach podczas planowanej na koniec października dorocznej konferencji międzynarodowej na temat istnienia życia pozaziemskiego.

 

Z ujawnionych do tej pory informacji wynika, że badacz przeprowadził małe dochodzenie w Roswell w Nowym Meksyku – miejscu uważanym za teren lądowania statku kosmicznego w 1947 roku. Odnalazł tam obszar, który wzbudził jego szczególne zainteresowanie.


Po pierwszych oględzinach stwierdził, że teren otaczają osmalone drzewa i krzaki, a ze skał ścieka tajemnicza, niebieska substancja. Przeanalizował też pobrane stamtąd próbki skał, ziemi i roślin.

 

-To miejsce pokazał mi mój dobry znajomy – opowiada Mantle. – To naprawdę duże odkrycie. Jak tylko tam przyjechałem, od razu wiedziałem, że to specjalne i tajemnicze miejsce. W promieniu 110 kilometrów jest kompletna pustka – dodaje.

 

Badacz przypomina, iż miejsce, gdzie miało wylądować UFO, znajduje się niedaleko pustyni Socorro – obszaru, na którym – według ekspertów – Niezidentyfikowany Obiekt Latający pojawił się w 1964 roku.

 

Amerykański fizyk Ronald Rau potwierdza, że w latach 40. w okolicach Roswell zanotowano wysoki poziom promieniowania.

 

Źródło: interia.pl

Podziel się wiadomością: