Karnawał w szkole

Samorząd Uczniowski miał zaszczyt zaprosić Koleżanki oraz Kolegów z klas IV-VI na szkolną dyskotekę – „Maskowy bal karnawałowy- W krainie bałwanków”.

Dyskoteka odbyła  się 15 stycznia 2009 r. O godzinie 15:00 rozpoczęła się zabawa taneczna przy muzyce naszych miłych gości Mikołaja Meszyńskiego (DJ Meszi) oraz Radka Walkowskiego (DJ Dree Sixxx).

Wszyscy bardzo fajnie się bawili tańcząc ciekawe układy taneczne. Oprócz zabawy tanecznej Członkowie Samorządu przygotowali karnawałowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników balu. Podczas balu odbyły się m. in. konkursy:

  • Konkurs „taniec na krze” – taniec na gazecie w którym zwyciężyły uczennice klasy V Natalia Kina i Weronika Welzandt tuż za nimi po honorowych zmaganiach znaleźli się przedstawiciele klasy VI Weronika Grabowska oraz Szymon Petla.
  • Odbył się również konkurs taneczny. Na najlepszego tancerza karnawałowego. Jury w składzie: przewodniczące p. Katarzyna Zaborowska i p. Beata Marczewska, oraz członkowie Agata Skorupińska, Kinga Cieślewicz oraz Marta Sielska, miało nie lada orzech do zgryzienia ponieważ chłopcy reprezentowali wysoki poziom profesjonalizmu w tańcuJ. Pojawiły się elementy różnych stylów tańca nowoczesnego. Jury oceniało inwencję, choreografię oraz poczucie humoru naszych tancerzy. Przyznano I miejsce Witoldowi Stankowskiemu z klasy V, oraz wyróżnienia: Bartkowi Skorupińskiemu klasa V i Szymonowi Petla kl. VI.
  • SU zorganizował także zabawę taneczną ,,Taniec w parach z kulą śniegową –czyli taniec z balonami” po długich zmaganiach wyłoniono zwycięzców: Aleksandrę Woźniak oraz Martynę Szpulecką z klasy VI. Za wytrwałość w zmaganiach z niesfornym balonikiem wyróżniono Martynę Laskowską oraz Agatę Kopczyńską, a za styl i dynamikę tańca wyróżniono Martę Sielską wraz z Patrycją Skorupińską.

Po zakończeniu konkursów zwycięzcom wręczono nagrody, a pozostali uczestnicy konkursów zostali poczęstowani słodkim upominkiem. Szczególne podziękowania organizatorów dla opiekunów i wychowawców p. Katarzyny Zaborowskiej, p. Beaty Witek, p. Lucyny Hajduckiej oraz p. Beaty Marczewskiej. Specjalne podziękowania dla super DJ-ów.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólną zabawę oraz udział w konkursach.
 

Źródło: SP Wylatowo

Podziel się wiadomością: