Aliens Integracja za nami

Zakończył się ogólnopolski zjazd ufologiczny w Gozdawie, z udziałem Krzysztofa Jackowskiego

Z pewnością Aliens Integrację można zaliczyć do ważniejszych imprez ufologicznych w kraju, ponieważ padło tutaj wiele ważnych słów.

Ośrodek w Gozdawie, gdzie odbywała sie impreza zagościł przedstawicieli środowisk ufologicznych z całego kraju, reprezentujących różne, często sprzeczne ze sobą opinie. Jednak impreza ta pozwoliła na nawiązanie wspólnego języka, zgodzenie się przez wszystkich z wieloma istotnymi faktami i tezami. Padło wiele propozycji ciekawych przedsięwzięc, które mogą przynieśc konkretne skutki w niedalekiej przyszłości, jednak nie pora już teraz o nich wspominać. Są to jak narazie propozycje do realizacji na najbliższą przyszłość.

foto_art/[952]gozdawa01_190_143.jpg foto_art/[952]gozdawa01a_190_143.jpg
Fot. Piotr Ciuka

Ważnym punktem imprezy było spotkanie otwarte z udziałem słynnego polskiego jasnowidza – Krzysztofa Jackowskiego. Na początek przedstawił swój światopogląd. Dostało się przede wszystkim środkom masowego przekazu, które oskarżył o ogłupianie i zniewalanie społeczeństwa. Jasnowidz grzmiał, że jesteśmy zalewani „paleniem kota przez Palikota” i problemami Rokity, a nie pozytywnymi informacjami lub poważnymi rozważaniami o tym czym jest dusza, kto ją ma itp.

Jackowski dużo czasu poświęcił swojej specjalności jaką jest odnajdywanie zaginionych osób. Starał się wyjaśnić, jak te wizje wyglądają oraz omówił kilka ciekawszych przypadków, m.in. odnalezienie ostatniej ofiary szkwału na jeziorach mazurkskich dwa lata temu.

foto_art/[952]jackowski_skan01_190_298.jpg
Podziękowania od gnieźnieńskiej policji

Na potwierdzenie swoich słów przedstawił podziękowania od Komend Policji z całego kraju, za pomoc w odnalezieniu zaginionych. Były także podziękowania z naszych okolic, co prezezentujemy obok. Nie było wielkiego zaskoczenia, gdy w Gozdawie do jasnowidza zgłosili sie policjanci KPP w Mogilnie z prośbą o pomoc w odnalezieniu czterech zaginionych z terenu naszego powiatu.

Krzysztof Jackowski jako pierwszy, po ekonomistach, tzw. szkoły austriackiej, przewidział obecny kryzys ekonomiczny, więc nie zabrakło i tej tematyki. Jasnowidz, jako przyczynę takiego stanu rzeczy podał wszechobecną biurokrację, fiskalizm oraz zniewolenie obywateli przez urzędników i korporacje. Zapowiadał, że szczególnie dotkliwie kryzys odczujemy w lipcu br. Jego wynikiem może być wielki konflikt zbrojny, prawdopodobnie wywołany przez USA wspólnie z Rosją, w Azji, aby uwolnić tam zgromadzony kapitał. Mało było pozytywnych scenariuszy…

foto_art/[952]gozdawa02_190_107.jpg foto_art/[952]gozdawa02a_190_107.jpg

foto_art/[952]gozdawa03_190_107.jpg foto_art/[952]gozdawa04_190_107.jpg

Fot. R.N.

Chętni do spotkania z jasnowidzem będą mieli kolejną okazję 1 marca we Wrocławiu podczas sympozjum poświęconemu przepowiedniom roku 2012, o którym napiszemy niebawem.

Krzysztof Jackowski wręczył także nagrody laureatom konkursu plastycznego „Moja wizja przyszłości”, którymi byli Maciej Kruszka oraz Małorzata Toda z SP nr 2 w Mogilnie. Poziom konkursu zaskoczył jurorów, którymi byli wszyscy uczestnicy zjazdu.


Relacja z Gozdawy w Gazecie Pomorskiej…

Podziel się wiadomością: