Projekt WANSDYKE PATH

O tym projekcie jest już głośno w środowisku ufologicznym w europie zachodniej.

W Polsce niewiele się o tym mówi. Podczas spotkania FGK w Zierenbergu w maju 2009 roku, Joachim Koch przedstawił ten projekt dość obszernie i jest szansa, że on się powiedzie. Według autora pomysłu to powodzenie zależy od nas. Im więcej osób się w to zaangażuje, tym większe szanse na sukces.

Joachim Koch, badacz kręgów zbożowych z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie wraz z grupa przyjaciół i członków niemieckiej organizacji FGK (www.fgk.org) ma zamiar przeprowadzić niezwykły projekt (eksperyment). Wszystko będzie działo się w centrum megalitycznym – w Avebury (Wielka Brytania). Dokładny czas tego wydarzenia to 25-go Lipca 2009 roku!

Zakłada on, iż potrzebna jest Wasza pomoc, aby wytyczone cele mogły być osiągnięte. Wasze pozytywne nastawienie, pozytywne emocje – pozytywna Energie, które w sobie macie. Wasza wola do zmiany złego w dobre i koncentracja na określoną niżej wizualizację w czasie jednogodzinnej medytacji, która jest główną częścią tego projektu.   

foto_art/[1041]wansdyke01_190_190.jpg
Wizualizacja do medytacji

W czasie medytacji utworzony zostanie specjalny znak świetlny (z białych reflektorów). Joachim Koch jest zdania, że Ci, którzy chcą by nasza matka Ziemia – nasza planeta i my jej dzieci razem mogli żyć w pokoju z innymi, z szacunkiem do życia, natury są powołani w tym dniu i w czasie,  by w tej jednej godzinie poświęcić Wasze myśli temu celowi. Znajdźcie zatem sobie odpowiednie miejsce na mentalne przesłanie białego światła pozytywnej energii dla grupy ludzi która będzie w tym czasie realizować medytacje w Avebury – w megalitycznym, świętym miejscu mocy naszych przodków w Wielkiej Brytanii. Zrobimy to nie tylko dla nas samych, tylko dla nas wszystkich bo jesteśmy połączeni – włącznie z przyszłymi pokoleniami.  

Projekt będzie „monitorowany” i dokumentowany, by każdy mógł sprawdzić jaki wpływ na eksperyment miały nasze pozytywne emocje, energie i moc umysłu czy wizualizacji na nasz świat.

Więcej dowiecie się czytając tekst poniżej, który jest przetłumaczony z języka niemieckiego. Na Stronie www.kochkyborg.de znajdziecie szczegóły tego niezwykłego projektu, do którego wzięcia udziału  zapraszamy. Pamiętajcie: wszystko jest energia – umysł jest ponad materią…

Projekt uzyskał już duży rezonans w różnych częściach świata. Nawiązanych zostało już wiele kontaktów do różnych grup zajmujących się niezwykłymi zjawiskami, lub osobami takimi jak Colin Andrews Do projektu dołączyli także dr Simeon Hein, Ron Russell i Busty Taylor. To tylko kilka nazwisk, a dziennie powiększa się krąg ludzi dołączających do projektu.

foto_art/[1041]wansdyke02_282_190.jpg

Poniżej fragment tekstu Joachima Kocha – inicjatora tego niezwykłego projektu:

    Nadszedł czas aby, ponownie połączyć prastare miejsca mocy naszej planety.
    My dzieci naszej jedynej matki Ziemi, jesteśmy wzywani, zainicjować nowy początek, aby przywrócić równowagę tego, co na naszej planecie obecnie jest niewyważone. Czas ludzi wszelkich ras, którzy tego są świadomi nadszedł, niech rozpoczną ceremonie na ich prastarych świętych miejscach kultu: nad rzekami, przy brzegu morza, w górach i na miejscach mocy i w starych kamiennych kręgach, lub w innym cichym, spokojnym miejscu .
    Wizualizujmy wszystkie te znaki mędrców obydwu płci z przed tysięcy lat, które oni zostawili na powierzchni ziemi, tak że zaczyna świecić w pozytywnym i spirytualnym białym świetle.
W świetle tych znaków ukryta jest wiedza, z którą wejdziemy w rezonans 25 Lipca 2009, o godzinie 23:00, by połączyć ich duchową moc.
    Nasze myśli będą w tym czasie 60 minut brzmiały jak dźwięk, silny jak burzy grom by być wysłuchany w całym kosmosie. Damy znać, że poprzez te akcje na naszej żywej matce Ziemi, czujemy się odpowiedzialni za błędy zrobione przez nas ludzi w przeszłości, i chcemy podporządkować je odpowiednio prawom wiecznego kosmosu. Jeśli to w tej uzgodnionej godzinie oznajmimy, to przygotujemy grunt na przyszły pozytywny rozwój. Nadszedł czas by zaryzykować nowy początek – my wszyscy razem. My, którzy teraz i tutaj na tej właśnie planecie w fizycznej formie jako indywiduum żyjemy i jako wieczne dusze, które od wieków podróżujemy przez czas i przestrzeń oznajmiamy, że ta planeta ma prawo na przeżycie i rozwój.

Dla naszej matki Ziemi,
Pokój i światło
Joachim Koch
Październik 2008, Berlin, Niemcy

Organizacja projektu: Joachim Koch
http://www.kochkyborg.de

Tłumaczył: Waldemar Czarnetzki

Więcej tłumaczeń o projekcie – w pliku PDF – tutaj…

 

Podziel się wiadomością: