O Wylatowie na kanale Discovery World

Materiał o zagadce Trójkąta Bermudzkiego na kanale Discovery World w programie „Tajemnica Trójkąta Bermudzkiego” w czwartek, 3 czerwca o godzinie 19:00!

Osnuty czarną legendą, tajemniczy i groźny Trójkąt Bermudzki, zwany przez niektórych Diabelskim Trójkątem, rozciąga się od południowego krańca Florydy, skąd kieruje się na północ do Bermudów a dalej na południe ku Portoryko. Owa ogromna połać Atlantyku znana jest z licznych przypadków niewyjaśnionych zaginięć statków czy prywatnych i wojskowych samolotów, których większości nigdy nie odnaleziono.

Zbożowe piktogramy

Wylatowo – niewielką miejscowość położoną w powiecie mogileńskim zna każdy, kto interesuje się piktogramami zbożowymi pojawiającymi się na terenie naszego kraju. Właśnie tam, te dziwne znaki pojawiają się regularnie od 2000 roku. Z tego rejonu pochodzi również mnóstwo interesujących relacji o spotkaniach z nieznanymi obiektami latającymi, świetlnymi kulami oraz innymi nadzwyczajnymi zjawiskami.

Prawdziwy rozkwit popularności przypada na rok 2002-2004, kiedy to po raz 3 i 4 z rzędu pojawiły się tam piktogramy. W 2003 roku odwiedziła tę miejscowość rekordowa ilość turystów. Piktogramy nie są tak widowiskowe jak te z Anglii, ale ich miejsce występowania (przy głównej drodze) i bardzo mały obszar, na których występują, wyróżniają to zjawisko spośród innych na świecie.

Źródło: Gazeta.pl

Podziel się wiadomością: