Plebiscyt Nasz Sołtys 2011

Ruszyła kolejna edycja plebiscytu na najlepszego sołtysa naszego regionu. Bierze w nim udział także Sołtys Wylatowa.

Jest to kolejna edycja konkursu organizowanego przez Gazetę Pomorską . Tytuł „Nasz Sołtys” otrzymuje osoba, która uzyska najwięcej głosów.

Do tegorocznej edycji plebiscytu zgłosiliśmy naszego nowego sołtysa – Huberta Pachałę. Zgłaszając do konkursu obdarowaliśmy go dużym kredytem zaufania, gdyż jest sołtysem od niedawna, ale mamy nadzieję, że będzie godnie wykonywał swoje obowiązki i działał dla dobra sołectwa Wylatowo, co już miał okazję częściowo pokazać w ostatnich miesiącach, m.in. w trakcie organizacji Dni Wylatowa, przygotowywania prac porządkowych czy przez przekazywanie bieżących informacji poprzez Internet, czego wcześniej brakowało. Poza tym, taka nominacja, i miejmy nadzieję tytuł „Naszego Sołtysa”,  może dodatkowo mobilizować do jeszcze bardziej efektywnego działania.

Etap zgłoszenia naszego sołtysa do plebiscytu już za nami. Etap głosowania rusza 29. lipca i trwać będzie do 22. sierpnia. Głosowanie odbywać się będzie poprzez wysyłanie SMS-ów. Więcej szczegółów na temat głosowania wkrótce.

Serwis plebiscytu znajduje się pod adresem www.pomorska.pl/soltys
Patronat nad plebiscytem obejmują:  Marek Sawicki – minister rolnictwa oraz Ewa Mes – wojewoda.
 

Podziel się wiadomością: