W czym i jak do ślubu?

Planujesz wesele? Więc nie może Cię zabraknąć na I Mogileńskiej Gali Ślubnej organizowanej w Restauracji „HEAVEN” w Chabsku pod Mogilnem.

foto_art/[1530]Gala2013_plakatA2_pom_135_190.jpg
Plakat I Mogileńskiej Gali Ślubnej

I Mogileńska Gala Ślubna skierowana jest do przyszłych i obecnych Par Młodych. To idealny moment aby zapoznać się z nowymi trendami w świecie mody ślubnej.

W programie m.in.: pokazy mody ślubnej (suknie, garnitury, stroje wieczorowe), taniec, muzyka, fryzury, makijaż, bukiety ślubne, menu ślubne, foto-wideo, przysmaki cukiernicze, wypożyczalnia pojazdów ślubnych. W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia przewidziano liczne pokazy, prezentacje i konkursy z atrakcyjnymi i wartościowymi nagrodami.

Warto zauważyć, że gala odbędzie się 30 czerwca 2013r. w przepięknych wnętrzach nowoczesnej i eleganckiej Restauracji „HEAVEN” w Chabsku koło Mogilna. Impreza potrwa od 12:00 do 17:00. Gwiazdą tegorocznej edycji gali będzie Andrzej Koziński i finaliści programu „You Can Dance„.

Wstęp: 5 zł od osoby dorosłej, a dzieci do lat 16 bezpłatnie. Rezerwacja biletów pod nr telefonu: 882 092 741 lub 608 697 660.

Organizatorami imprezy są: Hotel i Restauracja „HEAVEN” oraz Agencja Reklamowa CMG Media.

Link do filmiku promocyjnego:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=jGRdPedXF04
 

Podziel się wiadomością: