Kolejny wypadek – tym razem tragiczny!

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Nie żyje 19 – letni kierowca nissana, który z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło około godziny 1:20 (21 czerwca br.) w Chabsku, w powiecie mogileńskim. Dyżurny otrzymał informację o rozbitym na drzewie samochodzie od przejeżdżającego kierowcy.

Przyczyny wypadku na chwilę obecna nie są znane. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem Nissan 19 – letni mieszkaniec Twierdzinia jadąc od strony Trzemeszna krajową 15 w miejscowości Chabsko skręcił w drogę powiatową prowadzącą w kierunku Mogilna, po czym z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo ponosząc śmierć na miejscu.

Zwłoki decyzją nadzorującego czynności prokuratora rejonowego zostały zabezpieczone w Zakładzie Medycyny Sądowej Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Ustaleniem dokładnych okoliczności zajmują się teraz policjanci wydziału kryminalnego mogileńskiej komendy.

Źródło: sierż. szt. Tomasz Bartecki
oficer prasowy KPP w Mogilnie

Podziel się wiadomością: