Wylatowo.pl trzecim serwisem wiejskim w Polsce!

Z przyjemnością informujemy, że witryna internetowa wylatowo.pl zdobyła 3 miejsce w konkursie na najlepszą stronę wiejską w kraju.

Wczoraj (środa, 2 lipca, br.) w Warszawie, w Senacie RP odbyło się rozstrzygnięcie konkursu „Sołectw@ w sieci”, gdzie spośród 16 finalistów wybrano i nagrodzono administratorów trzech najlepszych stron. Patronat honorowy nad konkursem objął Minister Administracji i Cyfryzacji.

Mamy przyjemność zawiadomić, że strona wsi Wylatowo w konkursie na najlepszą wiejską stronę internetową zajęła zaszczytne 3 miejsce w Polsce. Wygrała strona www.ochaby.pl z woj. śląskiego, a drugie miejsce zdobyła witryna www.chroberz.info z woj. świętokrzyskiego.

Do konkursu zgłoszono 232 strony, oceniano ich funkcjonalność i dostępność. W pierwszym etapie jury wyłoniło 16 finalistów, po jednym z każdego województwa. Bardzo cieszymy się z tak wielkiego sukcesu, jakim jest zajęcie 1 miejsca w województwie kujawsko-pomorskim i 3 miejsca w kraju.

Równolegle z konkursem dla administratorów odbywał się plebiscyt publiczności, w którym internauci mogli głosować na swoje ulubione witryny, do czego i my gorąco zachęcaliśmy. Nagrodą niespodzianką okazało się 2000 zł na cyfrowy rozwój/promocje wsi i trafiła ona do Sołectwa Wiązownica Kolonia z województwa Świętorzyskiego uzyskując 316 głosów na stronę www.soltyswsi.blog.pl. Niestety 41 głosów, które zebrała strona Wylatowo.pl nie pozwoliła na uplasowanie się w czołówce, nie mówiąc o wygranej. Serdecznie dziękujemy za oddane głosy jednocześnie mając nadzieję, że w przyszłych edycjach konkursu mieszkańcy chętniej i w większym gronie zawalczą o nagrodę dla siebie i dla miejscowości.

Podziel się wiadomością: