Holenderskie kręgi w kukurydzy

Najnowsze informacje otrzymane od Nancy Talbott na temat wydarzeń w holenderskim Hoeven, związanych z Robbertem van den Broeke

Jak pisze Nancy Talbott „W sobotni wieczór  Robbert v/d Broeke i ja byliśmy na Skype. Tuz po północy powiedział: <<Myślę, że niedługo będzie kolejny krąg w kukurydzy… Widzę to w mojej głowie>>.  Zapytałam go czy coś spożywał. Bardziej rutynowo, niż dlatego, że mam wątpliwości co do jego wiarygodności. Wykonał szkic tego co widział. Na rysunku opisał <<6:00 rano, 31 sierpnia w Holandii>>”

 W nocy z 2-3. września w mieszkaniu Robberta był Roy (prawdopodobnie jego przyjaciel –przyp. AP). Około północy Robbert stał się niespokojny, jak zwykle przed pojawieniem się nowych kręgów. Oczami wyobraźni zobaczył ponownie ten sam kształt, a następnie błysk kuli światła. Ujrzał tez dokładnie gdzie ta formacja będzie.

Krótko po północy, 3. września pojechali wspólnie na pola. Robbert zobaczył coś jak „pulsujący tunel w niebo”. Dzięki czemu dokładnie wiedział gdzie iść. Formacja ta jest głęboko w polu, a przez to, że kukurydza ma już duże wymiary (2,5m wyokości) i padało w ostatnim czasie mężczyźni zostali dokładnie przemoczeni. Robbert mówił, że jak podchodzili bliżej czuł energię ciągnąca go w  dobrym kierunku.

W 2013 roku rolnik nie pozwolił na zwiedzanie kręgów na swoim polu. W najbliższym czasie ma podjąć decyzję czy umożliwić wstęp odwiedzającym,.

Dzięki odpowiedniemu sprzętowi udało się rano zobaczyć pole z 6m, ponad wysokimi roślinami. Udało się wtedy zobaczyć kształt i  równe krawędzie kręgu.

Ponieważ od kilku dni padało ziemia była bardzo wilgotna, błotnista. Mimo to nie widzieli błota na położonej kukurydzy lub jakichkolwiek innych śladów w miękkim gruncie (poza własnymi). Grube łodygi kukurydzy były pochylone u podstawy, ponad głównymi korzeniami. Inne rośliny pękły nieco powyżej korzenia, a w wielu przypadkach rośliny były wyciągnięte z ziemi z korzeniami, bez naruszenia łodyg.

 Dodatkowe zdjęcia formacji i informacja o tym czy rolnik pozwoli wejść na pole na stronie Robberta http://robbertvandenbroeke.nl/graancirkelarchief

Więcej raportów o szerokim zakresie anomalnych zjawisk  zachodzących wokół Robberta na przestrzeni ostatnich 20. lat na stronie BLT http://www.bltresearch.com/robbert.php

Nancy Talbott
BLT Research Team Inc.
P.O. Box 400127
Cambridge, MA  02140  (USA)

 

Podziel się wiadomością: