Nowe narzędzia hydrauliczne w OSP!

21 września 2017 r. na długo zapisze się w pamięci Druhów OSP Wylatowo. Po wielu miesiącach starań i dziesiątkach odbytych rozmów udało się naszym Strażakom pozyskać nowy sprzęt do naszej Jednostki.

Sprzęt nie byle jaki, gdyż jest to nowy średni zestaw narzędzi hydraulicznych do ratownictwa drogowego marki Weber, w skład którego wchodzi agregat hydrauliczny V 40 S oraz nożyco-rozpieracz SPS 400. Z uwagi na usytuowanie naszej jednostki, przy ruchliwej drodze krajowej nr 15 (DK15), która niedaleko Wylatowa łączy dwa województwa, sprzęt ten jest nieocenioną pomocą w prowadzeniu działań z zakresu ratownictwa drogowego.
W imieniu Druhów OSP Wylatowo chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, dzięki którym zakup ten był możliwy, a w szczególności:

  • Burmistrzowi Mogilna, Panu Leszkowi Duszyńskiemu
  • Komendantowi Gminnemu Ochrony Przeciwpożarowej, Panu Zbigniewowi Sitarzowi
  • Radnej Rady Miejskiej w Mogilnie, Pani Barbarze Lech 
  • FUH BA SYSTEM
Podziel się wiadomością: