6-7 Lipca 2019 – nieoficjalne spotkanie sympatyków i badaczy UFO w Wylatowie

Po rozmowach z Panią Szpulecką z „BAZY” w Wylatowie, otrzymano od niej zgodę na zaplanowanie nieoficjalnego spotkania w dniach 6 – 7 lipca 2019 roku.
Tym samym kontynuowana jest tradycja spotkań w Wylatowie, która miała miejsce zawsze w pierwszy weekend lipca, kiedy zaczynała się akcja monitorowania wylatowskich pól.
Spotkanie nie ma zaplanowanego programu. Wszystko zależy od ilości osób, które zdecydują się przyjechać i ich kreatywności. Na pewno będzie można zapoznać się z materiałami i porozmawiać o ostatnich wydarzeniach w Polsce. Osoby, które nie były nigdy w Wylatowie będą mogły poznać miejsca, gdzie wydarzyło się bardzo wiele związanego z szeroko pojętą tematyką UFO.

Jest możliwość zarezerwowania sobie pokoju w Wylatowie (w domu państwa Szpuleckich – w „bazie”) lub rozbicia namiotu czy zaparkowania auta lub kampera. Dla zainteresowanych podamy numer telefonu dla uzgodnienia rezerwacji z panią Szpulecką.

Na razie dodatkowe informacje można uzyskać pisząc pod adres email: info@wylatowo.org.pl.

Zgłosili już przybycie na spotkanie:

  • UFO Alarm (kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCGfs4a_v11HfAWz6JQ-rulw i Facebook https://www.facebook.com/UFOALARM/
  • Niezależna Telewizja NTV ( http://niezaleznatelewizja.pl/ ) – Janusz Zagórsk
    https://www.youtube.com/watch?v=Z7qc3S8ICDo
Podziel się wiadomością: