II edycja United Dance Arena 2020

W dniach 29 lutego i 1 marca w Mogilnie w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Grobla odbędzie się II edycja turnieju tańca United Dance Arena 2020. W ciągu 2 dni na specjalnie przygotowanej scenie zaprezentuje się ponad 1600 tancerzy z całej Polski.

Ich zmagania oceniać będzie komisja składająca się z 11 sędziów oceniających, 2 skrutinerów oraz Sędzia Główny. Turniej odbywa się pod honorowym patronatem Burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego. Każdy dzień będzie dedykowany innym stylom tanecznym. Podczas pierwszego dnia zaprezentują następujace style taneczne: HIP-HOP i DANCEHALL natomiast drugiego dnia JAZZ DANCE/LYRICAL JAZZ, MODERN/CONTEMPORARY DANCE, DISCO DANCE, STREET DANCE SHOW oraz SHOW DANCE. Występom tancerzy towarzyszyć będą niecodzienne efekty wizualne dzięki zastosowaniu najnowszych technik scenicznych i informatycznych.

Zespół organizacyjny United Dance Arena, tworzy grupa byłych i aktualnych tancerzy, pasjonatów oraz miłośników tańca z ogromnym doświadczeniem. „UDA jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania tancerzy, trenerów oraz rodziców zarówno w zakresie wysokiego poziomu tanecznego, przebiegu konkursu w oparciu o zasady fair play jak i najwyższego poziomu jakości organizacji imprez tanecznych w kraju” – mówi przedstawiciel organizatora.

Dzieci i młodzież w wieku szkolnym WSTĘP WOLNY.
Dorośli – 15 zł.

Serdecznie zapraszamy.

Źródło: Mogilno.pl

Podziel się wiadomością: