Walczymy z Sarą o udział w finale ogólnopolskim!

Sara zajęła III miejsce w woj. kujawsko-pomorskim w konkursie „Pokaż Talent”, teraz czas na głosowanie by Sara mogła reprezentować nasz region w ogólnopolskim etapie akcji.

Finał regionalny POKAŻ TALENT rozpoczęty!

By oddać głos na Sarę wystarczy wysłać SMS o treści BYT.19 na numer 72355 (koszt sms to 2,46 zł) lub wejść na stronę Gazety Pomorskiej i zagłosować „klikiem” tutaj:

https://pomorska.pl/p/kandydat/sara-skorupinska

Wielką, ogólnopolską akcję POKAŻ TALENT!, która rozpoczęła się na początku roku, zakłóciła pandemia koronawirusa. To z jej powodu nie mogły się odbyć wojewódzkie gale z udziałem publiczności, na których mieli wystąpić laureaci pierwszego etapu głosowania.

– Nie mogąc zaprezentować artystów na żywo zdecydowaliśmy się zaprosić ich na nagrania, podczas których mogli pokazać swój talent przed kamerami – mówi Iwona Walkowicz, ogólnopolski koordynator akcji POKAŻ TALENT! – We wrześniu i w październiku we wszystkich województwach odbyły się takie występy. I trzeba przyznać: SĄ ZACHWYCAJĄCE!

Poniżej zobaczyć możecie występ z nagrania Sary Skorupińskiej:

Źródło: Materiał YouTube organizatora konkursu

Kolejnym etapem akcji będzie ogólnopolski półfinał. Wezmą w nim udział zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii. Podobnie, jak przy awansie do wojewódzkiego finału zachowają głosy zdobyte od początku akcji. W półfinale, w każdej kategorii, trzy osoby lub zespoły, które zajmą trzy pierwsze miejsca w rankingach wywalczą awans do wielkiego, ogólnopolskiego finału akcji.

Głosowanie będzie trwać do czwartku, 12 listopada do godz. 21:30.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Gazety Pomorskiej.

Źródło: Gazeta Pomorska

Podziel się wiadomością: