Konkurs – przypomnienie

Przypominamy o rozpoczęciu wylatowskiego konkursu fotograficznego

1 września rozpoczęła się jesienna edycja naszego konkursu fotograficznego. W tej edycji zdjęcia należy wykonywać od 1. września do 30. listopada. Natomiast zdjęcia z edycji jesiennej należy nadsyłać w grudniu.

 

Prawidłowe zgłoszenie polega na przesłaniu na adres e-mail piekut@wylatowo.pl lub drelak@wylatowo.pl  zdjęcia w formacie JPG, a  wielkość przesyłanego pliku nie może przekroczyć 5MB. Plik powinien umożliwiać odczytanie danych EXIF. Ponadto w treści e-mail wymaga się podanie następujących informacji: tytuł pracy, imię, nazwisko, adres zamieszkania autora (ulica, nr domu, nr mieszkania, kod pocztowy, miejscowość), telefon kontaktowy, adres e-mail autora. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne ze zgodą Uczestnika Konkursu na przetwarzanie jego danych osobowych w postaci zawartych tam klauzul oraz potwierdzenie zapoznania się z Regulaminem Konkursu i jego akceptację. W przypadku przesyłania zdjęć e-mailem Uczestnik potwierdza zapoznanie się z klauzulą informacyjną oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola na formularzu zgłoszeniowym.

 foto_art/[852]gadzety_190_250.jpg
Zestaw gadżetów
Wszystkie prace zaprezentowane zostaną w specjalnej galerii. Autorzy trzech najlepszych prac otrzymają zestaw gadżetów wylatowskich (kubek, długopisy, zapałki magnetyczne, smycze z logo Wylatowo.pl). Zwycięzca otrzyma nagrodę rzeczową, która narazie pozostaje tajemnicą.

 

 

Więcej informacji tutaj.

 

 

 

[834]regulamin_konkursu_wylatowskiego_foto.pdf (0,05 MB)

 

Ewentualne pytania prosimy kierować na adres piekut@wylatowo.pl lub pod nr telefonu 502-270-121

Podziel się wiadomością: