Wylatowska Księga Gości

W domu p. Szpuleckich umieszczono Księgę gości, do której mogą się wpisywac osoby odwiedzające Wylatowo.

Pomysł nie jest nowy. Podobną księgę wystawiono w 2004 roku na wystawie z fotografiami piktogramów u rodziny p. Filipczak.

Księga była uzupełniana wpisami tylko w roku 2004, jednak zebrała się w niej pokaźna ilośc wpisów, także osób z zagranicy i znanych osób.

Pisaliśmy o tym w sierpniu 2004 roku (zobacz tutaj…).

  

 

Niektóre z wpisów

 Pomysł na kolejną Księgę gości zrodził się w sierpniu 2009 roku. „Baza” – dom państwa Szpuleckich odwiedzany jest przez wielu ludzi od kilku lat. Są to zarówno ludzie zaangażowani w sprawy UFO jak i zwykli przejezdni – turyści. Nasza księga gości znajduje się właśnie w „bazie” w Wylatowie. Tam można się do niej wpisać, a jej strony będą fotografowane i umieszczane w Internecie (zobacz tutaj…)

Wstęp do Księgi:

„Witamy w domu Państwa Szpuleckich!

    foto_art/[1076]ksiega_gosci_190_124.jpgWylatowo jest miejscem, gdzie w latach 2000 – 2005 pojawiały się corocznie piktogramy oraz zanotowano szereg obserwacji niezidentyfikowanych obiektów na niebie.

    Piktogramy pojawiały się ich kilka razy w jednym sezonie letnim. Dom Państwa Szpuleckich służył od początku jako główne miejsce spotkań ludzi zajmujących się wyjaśnieniem tego zjawiska. Został nazwany „BAZĄ” i taka nazwa pozostała do dziś. Wszyscy zainteresowani tym zjawiskiem tajemniczych kręgów i UFO są tutaj mile widziani.

    Ta książka – „Księga gości” powstała dopiero w sierpniu 2009 roku. Wszyscy goście, którzy zjawią się w Bazie, mogą wpisać się do niej, pozostawiając krótką notatkę z wizyty. Szczególnie prosimy o wpis tych, którzy coś niezwykłego zauważą w tych okolicach. Prosimy też, aby wtedy pozostawili tu krótką informację o tym zdarzeniu i kontakt do siebie. Być może te informacje będą przydatne w wyjaśnieniu tych zjawisk..

    Książka będzie skanowana co jakiś czas i zamieszczana w internecie bez widocznych danych adresowych.

Adres strony: www wylatowo.org.pl”
 

Podziel się wiadomością: