Podziękowanie dla PAROC w Trzemesznie

W związku z dociepleniem garażu strażackiego, zarząd OSP w Wylatowie zwrócił się z prośbą do Firmy PAROC POLSKA w Trzemesznie o nieodpłatne przekazanie wełny mineralnej potrzebnej na ten cel.

Reakcja kadry pracowniczej trzemeszeńskiego PAROCA była natychmiastowa i już po kilku dniach d-h Andrzej Stankowski oraz d-h Leszek Małyszka odebrali z magazynu firmy 32 m.kw. wełny mineralnej wyprodukowanej specjalnie na nasze potrzeby. Jest to produkt specjalny o podwyższonej wytrzymałości ogniowej, którym zostaną wyłożone drzwi garażowe.

W imieniu Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Wylatowie oraz własnym serdecznie dziękuję za życzliwość i duże zaangażowanie wszystkim pracownikom firmy PAROC  w Trzemesznie, którzy wydatnie przyczynili się do naszej prośby i doprowadzili ją do szczęśliwego finału. Dziękuję za zrozumienie potrzeb Ochotniczej Straży Pożarnej borykającej się wiecznie z brakiem funduszy przeznaczanych na remonty oraz cele p.poż. i wierzę że gdy będziemy w potrzebie możemy liczyć na życzliwość i pomoc Zarządu Firmy  PAROC  POLSKA  w Trzemesznie .

 

                                                                                 Prezes Zarządu
                                                                     Ochotniczej Straży Pożarnej
                                                                                  W Wylatowie

                                                                           D-h Marek Dzięcielak
 

Podziel się wiadomością: