Rachmistrzowie zapukają do naszych drzwi

Informuję, że w dniach od 1 kwietnia br. do 30 czerwca br. zostanie przeprowadzony na terenie kraju SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ, jednakże rachmistrze spisowi zapukają do naszych drzwi dopiero od 8 kwietnia.

Obowiązek udzielania ścisłych, wyczerpujących i zgodnych z prawdą odpowiedzi wynika z ustawy o Narodowym Spisie Powszechnym.

Mam nadzieję, że przyjmiecie Państwo rachmistrza spisowego ze zrozumieniem i podobną życzliwością, z jaką oni do Państwa się zwracają.

Wszystkie zbierane i zgromadzone w spisie dane indywidualne i dane osobowe są poufne i podlegają szczególnej ochronie, ponadto objęte są tajemnicą statystyczną oraz przepisami ustawy o ochronie danych osobowych, a osoby wykonujące prace związane ze spisem są obowiązane do bezwzględnego ich przestrzegania.

Mam nadzieję, że rachmistrze spisowi nie zawiodą Państwa zaufania i oczekiwań, a obopólna współpraca przyniesie satysfakcjonujące wyniki.

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Mogilna – Gminny Komisarz Spisowy
/-/ Leszek Duszyński/

Poniżej prezentujemy osobę która odwiedzi Sołectwo Wylatowo:

4494_t.jpgMałgorzata Janus – 28 lat, zam. w Kamionku, wykształcenie średnie, bezrobotna.

nr telefonu do rachmistrza 797 206 885

Teren podległy podczas badania reprezentacyjnego: Mogilno – Juliusza Słowackiego, Tadeusza Kościuszki, Wybudowanie, Betonowa, Kazimierza Pułaskiego, Rzemieślnicza, Gabriela Narutowicza, Dworcowa, Wasielewko, Wylatowo, Targownica, Chabsko, Płaczkówko, Izdby, Krzyżownica, Żabno, Machalanka.

Źródło: Mogilno.pl

Podziel się wiadomością: